Naše cíle

info-bg-header-title.png
     

Naše cíle

 

TRAVEL.CZ  "Objevíme spolu svět!"

Aby se toto naše motto stalo skutečnou realitou, chceme povýšit cestovatelský portál TRAVEL.CZ na nejširší a nejobsáhlejší cestovatelský portál v ČR. Na tomto portálu najdou zákazníci v dohledné době maximum informací a produktů, které potřebují ke svému cestování v ČR i po celém světě.

Společnost E-TRAVEL.CZ a.s., která provozuje portál TRAVEL.CZ, navazuje na svoji činnost v minulosti a i dnes je zaměřena na využívání moderních technologií v cestovním ruchu. Naše know-how z dluholetého působení a také uplatňování světových trendů v oblasti cestování jsou stavebními kameny pro budování širokého cestovatelského portálu na vlastní doméně www.travel.cz . Naší vizí je poskytovat klientům na portálu TRAVEL.CZ komplexní služby a produkty spojené s cestováním. Při tom chceme maximálně využít zkušeností, názorů a poznatků našich zákazníků. Hodláme například využívat na portále TRAVEL.CZ stále více skutečných „on-line“ internetových produktů, rezervací a plateb a to díky novým technickým řešením. Nechceme tedy tyto služby pouze prezentovat „on-line“ a pak žádat od klientů návštěvy bank, cesty do poboček a přehnané telefonování a podobně.

Za hlavní aspekty našeho úspěšného působení lze považovat schopnost pružné reakce na změny na trhu cestovního ruchu. Výsledkem je nejenom finanční prosperita naší společnosti, ale také mnoho spokojených zákazníků. Ti pro nás vždy byli a vždy také budou oceněním nejvyšším.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje